Випадкових зустрічей не буває. 1 серія смотреть фильм онлайн в hd 720 качеств

Олена Ворохтіна найбільше на світі мріє про дітей. Але оскільки вона безплідна, жінка намагається вмовити чоловіка Олександра усиновити дитину. Той завжди знаходить відмовки. Ось і цього разу він відмовляється супроводжувати дружину до дитячого будинку, посилаючись на важливу угоду, а сам в цей час веде свою коханку Сантою до ресторана. Там вони зустрічають Петра Богдановича, якому Алекс програв величезну суму в карти. По дорозі додому Олена помічає на мосту дівчину, яка намагалася покінчити життя самогубством і вмовляє її відмовитися від необдуманого кроку. Виявилося, що вагітну Варю, яка тільки-но мало не загинула, кинув наречений Алекс, і тепер їй ніде жити. До Олени приїжджає друг і фінансовий директор її компанії «Олгрейн» Роман Шилов. Він намагається висловити свої підозри з приводу Олександра, але не встигає, оскільки Варі стає погано і її везуть до лікарні. Вранці Роман заявляє Олені, що отримані на великій угоді гроші переведені на інший рахунок. У цей час Варя зникає з лікарні.
  • Iraida Dubareva

    Начала пока только смотреть кино,фильм хороший,но опять не мужики...а самые настоящие козлы....А где мужчины затерялись?)))

Караганда - Боровичі. Міняю жінку – 10 випуск, 12 сезон
За три дні до кохання. 16 серія
Не можу забути тебе. 4 серія
Чудо за розкладом. 1 серія
Ни за что не сдамся (Премьера фильм 2017). Мелодрама @ Русские сериалы
Шанс на кохання. 1 серія
Каріна й Андрій. Одруження наосліп – 1 випуск, 4 сезон
Нюрнберг – Миколаїв. Міняю жінку – 5 випуск, 13 сезон
Зоя і Леонід. Одруження наосліп – 14 випуск, 4 сезон
Українські сенсації. Багаті також плачуть
Харків – Бровари. Міняю жінку – 6 випуск, 12 сезон
Випадкових зустрічей не буває. 2 серія
© 2018 Видео онлайн — Cмотреть онлайн в хорошем качестве hd 720. Популярное видео из открытых источников смотри на сайте нашем. Материалы сайта предоставляются исключительно в ознакомительных целях и взяты из открытых источников. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет.